KONST / Litografier / Serigrafi 15977266
nr 1597 7266
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Serigrafi, "Utskärsfrid". Signerad, numrerad 70/200, daterad -97. Silkscreen, bildmått: 46x61 cm, yttermått inklusive ram: 61x77 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:59:01
12/2 14:12:24
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson